Pro stažení souboru musíte zadat e-mail, na který jste tento produkt objednávali. Soubor mohou stáhnout pouze uživatelé, kteří produkt objednali a jimž byla objednávka odeslána.

Sada na loom náramky

Sada na loom náramky

Nyní jen za 69 Původní cena 380
Zakoupilo již 23 lidí. Dostupnost: Skladem

 

Udělejte si vlastní duhové náramky z gumiček díky využití stavu (anglicky "loom"). Budete potřebovat jen stávek, kupu barevných gumiček, háček (vše je součástí balení), trochu zručnosti a hodně fantazie. Pak se můžete pustit do zábavného duhového tkaní!

Pletení vlastních náramků pomocí stavu je velmi zajímavá tvůrčí činnost, která se dětem líbí. Náramky jsou velmi populární v USA a Kanadě a nyní přichází i do Evropy. Rodiče ocení tuto hračku, protože je jednoduchá, nepotřebuje baterky, podporuje kreativitu a děti nesedí u počítače.

Děti si mohou uplést náramky z různých barev a podle různých designů. Na internetu se dají najít mnohé videa, které vysvětlují jak udělat různé styly náramků. Kromě náramků se dají udělat i prsteny, náhrdelníky nebo přívěsky. Fantazii se meze nekladou.

 

Podrobnosti:

  • Sada na loom náramky
    • 600 gumiček
    • tkalcovský stav
    • háček na pletení

 


Související produkty (12)

Formy platby a dopravy

Všechny zásilky zasíláme kurýrní službou, kvalitní a rychlé doručení po celé ČR.
Chráníme Vaše soukromí, každá zásilka je odesílána jako absolutně diskrétní balík. Naše zásilky vypadají jako tisíce dalších běžných zásilek.

 

Kurýrní služba :  

Platba předem: 68 Kč

Platba dobírkou: +40 Kč

 

 
Veškeré ceny jsou konečné.