Pro stažení souboru musíte zadat e-mail, na který jste tento produkt objednávali. Soubor mohou stáhnout pouze uživatelé, kteří produkt objednali a jimž byla objednávka odeslána.

Klip na brýle polarizační

Klip na brýle polarizační

Nyní jen za 80 Původní cena 250
Zakoupilo již 424 lidí. Dostupnost: Skladem

Polarizační klip sluneční-zvyšuje kontrast vidění

polarizační filtr propouští  pouze pouze pozitivní vertikální vlnění,vidění je tak pohodlné,bez nepříjemného oslnění a současně kontrastní.očím tak zajistí bezpečnou ochranu proti uv záření,vysokou úroveň ostrosti vidění a vynikající vnímání barev

na dovolené u vody se bez obtíží rozhlédnete po hladině aniž by se vám hladina leskla snadno uvidíte i ryby pod hladinou tj.vhodné pro rybaření,na řízení auta/je vidět i v tunelu/,proti oslnění,na hory i míčové hry i pro běžné nošení po ulici kdy přecházíte ze stínu na slunce vidíte stále stejně.

 


 


 


 

Bezpečnost za volantem je nejdůležitější a díky tomuto nasazovacímu klipu, snížíte únavu očí a tím pádem celkovou únavu řidiče, budete vy i vaši spolujezdci cestovat bezpečněji.


 


 


 

Rozměry:

  • šířka 127 mm

  • výška 38 mm

  • šířka jednotlivých skel 58 mm

polarizačního clipu, ktJak se chránit před ostrým sluníčkem a oslněním? Použitím univerzálního polarizačního clipu, který se jednoduše pomocí svorky přichytne na Vaší dioptrickou obroučku, docílíte požadovaného komfortu. Hlavní výhodou této varianty je rychlá manipulace tj. nasazení a odebrání z Vašeho rámečku, čímž docílíte okamžité přizpůsobení na denní světelné podmínky. Polarizační clip má veliký ohlas i u řidičů a rybářů. Snadná manipulace clipu umožní rychlé odklopení například při náhlém vjetí do tunelu autem. erý se jednoduše pomocí svo


Související produkty (6)

Formy platby a dopravy

Všechny zásilky zasíláme kurýrní službou, kvalitní a rychlé doručení po celé ČR.
Chráníme Vaše soukromí, každá zásilka je odesílána jako absolutně diskrétní balík. Naše zásilky vypadají jako tisíce dalších běžných zásilek.

 

Kurýrní služba :  

Platba předem: 68 Kč

Platba dobírkou: +40 Kč

 

 
Veškeré ceny jsou konečné.