Pro stažení souboru musíte zadat e-mail, na který jste tento produkt objednávali. Soubor mohou stáhnout pouze uživatelé, kteří produkt objednali a jimž byla objednávka odeslána.

Hurricane Spin Scrubber Elektrický čistící kartáč

Hurricane Spin Scrubber Elektrický čistící kartáč

Nyní jen za 990 Původní cena 1490
Zakoupilo již 471 lidí. Dostupnost: Skladem

Hurricane Spin Scrubber - originál známý z TV! Je úplně jedno kde čistíte a co čistíte. Po určitém čase vždy přijde ta chvíle, kdy musíte vybrat kartáč a začít s ním pořádně drhnout!

 

Tři různé nástavce na různé plochy!

V balíčku se nacházejí tři různé nástavce s kartáči, určené k vyčištění různých ploch. Pomocí kuželovitého nástavce můžete vyčistit úzké prostory, či spáry. Půlkruhovým kartáčem nejlépe vyčistíte umyvadla či sprchové kouty. Na podlahy a stěny, nebo jiné rovné plochy, je nejvhodnější plochá kartáčová násada.


 

Díky elektrickému čisticímu kartáči Hurrican Spin Scrubber se třemi praktickými nástavci vyčistíte téměř každý povrch. Jedním pohybem ruky čistíte, drhnete i leštíte. Skončete s klečením a hrbením se při každém úklidu vaší domácnosti. Praktická prodlužovací násada vám vždy pomůže a jednoduše ji přizpůsobíte. Díky tomuto kartáči vyčistíte jak malou spáru, tak velkou plochu a to uvnitř i venku.

 

Prodlužovací rukojetí dosáhnete i ty nejvzdálenější kouty!

Prodlužovací násada je vhodná na vyčištění vysokých stěn v koupelně, nebo vzdálených rohů, na které nedosáhnete. S přístrojem Hurricane Spin Scrubber pohodlně a snadno vyčistíte téměř všechny plochy, ať už uvnitř nebo venku! Díky praktické nabíječce nepotřebujete žádné baterky a ani vás nebude otravovat kabel.

 

Skončete konečně s náročným drhnutím - nyní za vás všechno vyčistí Hurricane Spin Scrubber!

Obsah balení:

  • 1 x Hurricane Spin Scrubber přístroj

  • 1 x nabíječka

  • 1 x plochý kartáč na větší plochy GRATIS

  • 1 x kuželovitý kartáč na čištění spár GRATIS

  • 1 x polokulovitý kartáč na různé povrchy GRATIS

  • 1 x prodlužovací rukojeť GRATIS

https://youtu.be/PM8N9dR83YA 

 


Související produkty (19)

Formy platby a dopravy

Všechny zásilky zasíláme kurýrní službou, kvalitní a rychlé doručení po celé ČR.
Chráníme Vaše soukromí, každá zásilka je odesílána jako absolutně diskrétní balík. Naše zásilky vypadají jako tisíce dalších běžných zásilek.

 

Kurýrní služba :  

Platba předem: 68 Kč

Platba dobírkou: +40 Kč

 

 
Veškeré ceny jsou konečné.