Poštovné a doprava


Zboží zasíláme prostřednictvím kurýrní služby "PPL". Zboží bude dodáno do 24/48 hodin ode dne expedice, o kterém budete informováni e-mailem v okamžiku vyskladnění zásilky a předání balíku dopravci. O odeslání Vás také informuje dopravce pomocí sms nebo e-mailem s kontaktem na kurýra a přibližným časem doručení zásilky.

Pokud Vás kurýr nezastihne na doručovací adrese a nemáte s kurýrem dohodnutý jiný termín nebo místo doručení, opakuje se automaticky pokus o doručení ještě následující pracovní den. Po případném druhém neúspěšném pokusu o doručení čeká zásilka na Vaše vyzvednutí ještě 5 pracovních dnů na nejbližším depu.

Kurýři PPL standardně doručují v rozmezí 8:00 - 18:00 hod. Na webu nebo info lince PPL si můžete zásilku změnit na večerní doručení 17:00 - 21:00. Pokud vám nevyhovuje místo doručení, můžete se s kurýrem dohodnout na jiném místě doručení v následujících dnech. Pokud  to bude v možnostech kurýra, rád vyhoví. Ale nezapoňte jsou to jen lidé. Pokud s některým z nich nebudete spokojeni dejte vědět.


UPOZORNĚNÍ: Odesílané zboží je pojištěné a za jeho stav ručí dopravce. Pokud dorazí zásilka viditelně poškozená, zboží nepřebírejte a sepište s dopravcem reklamační protokol.Způsoby platby:

  • Bankovním převodem 

  • Dobírkouplatba při doručení zboží v hotovosti nebo kartou.

  • Online platby od GoPay - GoPay je úplně pro všechny.


Způsoby dopravy:

  • Kurýrní služba PPL (Česká republika) 

    • 69 Kč při platbě předem (doporučujeme)

    • 69+40 Kč při zaslání na dobírku